KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10436263
nr 1043 6263
Aly Ben Salem
(1910-2001), Sverige
Gouache, Aly Ben Salem (1910-2001), Kvinna, signerad, 34x18
Aly Ben Salem, född 1910 i Tunisien, död 2001, svensk/tunisisk målare.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.000 kr
måndag 13 juni 2016
kl 18:46:52
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
Aly Ben Salem
Läs mer om Aly Ben Salem
Gouache